You are here

Oud-besturen

Bestuur 2020-2021
Voorzitter: Joost de Kleuver
Secretaris: Hanneke Verheesen
Penningmeester: Anne Hoeke
Commissaris Intern: Mijke Kooiker
Wedstrijdcommissaris: Isa Stommels

Bestuur 2019-2020
Voorzitter: Gian Oerlemans
Secretaris: Daniel Sanders
Penningmeester: Ids Biemans
Commissaris Intern: Luc Sillen
Wedstrijdcommissaris: Isa Stommels

Bestuur 2018-2019
Voorzitter: Danique Slob
Secretaris: Meyke Scholman
Penningmeester: Noëlle van Dalen
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Pien Meijs

Bestuur 2017-2018
Voorzitter: Margo Heurman
Secretaris: Sophie de Groot
Penningmeester: Lars Biemans
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Anneloes Politis

Bestuur 2016-2017
Voorzitter: Irene Paassen
Secretaris: Nienke van Heeckeren
Penningmeester: Julinha Thelen
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Janiek Hendriks

Bestuur 2015-2016
Voorzitter: Sebastiaan Gremmen
Secretaris: Saskia Kuijper
Penningmeester: Liselotte Klomp
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Frederieke van Oorschot

Bestuur 2014-2015
Voorzitter: Loes Keurentjes
Secretaris: David van Logchem
Penningmeester: Janeri Froberg
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Maico Suijkerbuijk

Bestuur 2013-2014
Voorzitter: Kamiel Jacobs
Secretaris: Milou Schuurbiers
Penningmeester: Geke Kloosterziel

Bestuur 2012-2013
Voorzitter: Sander Groen in 't Woud (t/m 03-04-2013), Tijko Schook
Secretaris: Lineke Derks (t/m 03-04-2013), Milou Schuurbiers
Penningmeester: Luuk Wijering
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Tijko Schook (t/m 03-04-2013), Kamiel Jacobs

Bestuur 2011-2012
Voorzitter: Paula Roosendahl (t/m 04-04-2012), Sander Groen in 't Woud
Secretaris: Suzanne de Sevren Jaquet (t/m 04-04-2012), Lineke Derks
Penningmeester: Rutger Nijhof
Evenementen- en Wedstrijdsecretaris: Hester van Oorschot

Bestuur 2010-2011
Voorzitter: Paula Roosendahl
Secretaris: Ellen Houweling (t/m 06-04-2011), Suzanne de Sevren Jaquet
Penningmeester: Rutger Nijhof
Wedstrijdsecretaris: Niels Huisman
Evenementensecretaris: Niels Hennekam, Hester van Oorschot a.i.
PR-functionaris: Danique Ploegmakers

Bestuur 2009-2010
Voorzitter: Leo Janssen
Secretaris: Jeanet van Loon (t/m 01-04-2010), Ellen Houweling
Penningmeester: Nicole van Amstel
Wedstrijdsecretaris: Jori Henke
Evenementensecretaris: Paula Roosendahl
PR-functionaris: Joost Rommers

Bestuur 2008-2009
Voorzitter: Lucie van Oers
Secretaris: Jeanet van Loon
Penningmeester: Hanneke de Dansschutter
Wedstrijdsecretaris: Fieke Lynn Cappendijk
Evenementensecretaris: Liza de Vries (t/m 02-04-2009), Paula Roosendahl (januari 2009 a.i.)
PR-functionaris: Leo Janssen

Bestuur 2007-2008
Voorzitter: Serana Kemp (t/m 10-04-2008), Lucie van Oers
Secretaris: Rosemarie Smit
Penningmeester: Hanneke de Dansschutter
Wedstrijdsecretaris: Christel Godijn (t/m 10-04-2008), Fieke Lynn Cappendijk
Evenementensecretaris: Marlies Mulder (t/m 10-04-2008), Liza de Vries
PR-functionaris: Tom van Deurzen

Bestuur 2006-2007
Voorzitter: Erik Crombag (t/m 12-04-2006), Serana Kamp
Secretaris: Caressa Janssen
Penningmeester: Yvonne van der Sande
Wedstrijdsecretaris: Christel Godijn
Evenementensecretaris: Marieke de Greef (t/m 12-04-2006), Marlies Mulder
PR-functionaris: Stijntje Bokdam (t/m 12-04-2006), Tom van Deurzen

Bestuur 2005-2006
Voorzitter: Erik Crombag
Secretaris: Caressa Janssen
Penningmeester: Dianne Hofenk
Wedstrijdsecretaris: Dieuwertje Kuppens (t/m 20-04-2006), Christel Godijn
Evenementensecretaris: Marieke de Greef
PR-functionaris: Marleen Otten (t/m 20-04-2006), Stijntje Bokdam

Bestuur 2004-2005
Voorzitter: Erik Crombag
Secretaris: Michiel Kallenberg
Penningmeester: Viktor Siepers
Wedstrijdsecretaris: Yvonne van Haperen (t/m 19-04-2005), Dieuwertje Kuppens
Evenementensecretaris: Brechtje Hermans t/m 19-04-2005), Mariëlle Salden
PR-functionaris: Marleen Otten

Bestuur 2003-2004
Voorzitter: Maaike
Secretaris: Michiel Kallenberg
Penningmeester: Viktor Siepers
Wedstrijdsecretaris: Yvonne van Haperen
Evenementensecretaris: Wouter Hoefsloot
PR-functionaris: Marleen Otten

Bestuur 2002-2003
Voorzitter: Maaike
Secretaris: Annemarie
Penningmeester: Berno
Wedstrijdsecretaris: Yvonne van Haperen
Evenementensecretaris: Wouter Hoefsloot
PR-functionaris: Freerk Boedeltje

Bestuur 2001-2002
Voorzitter: Heleen
Secretaris: Ernest van der Loop
Penningmeester: Hilde
Wedstrijdsecretaris: Yvonne
Evenementensecretaris: Tobi (t/m 11-04-2002), Jan
PR-functionaris: Martijn van Gessel & Nienke Paans (t/m 11-04-2002), Freerk Boedeltje

Bestuur 2000-2001
Voorzitter: Derk Rademaker
Secretaris: Lorraine van Summeren (t/m 05-04-2001), Ernest van der Loop
Penningmeester: Pim Quist
Wedstrijdsecretaris: Marije Witsenboer (t/m 05-04-2001), Yvonne
Evenementensecretaris: Marjolein (t/m 05-04-2001), Tobi
PR-functionaris: Nienke Paans & Martijn van Gessel

Bestuur 1999-2000
Voorzitter: Marjolijn Jongmans
Secretaris: Lorraine van Summeren
Penningmeester: Pim Quist
Wedstrijdsecretaris: Hilko Ellerbroek (t/m 06-04-2000), Marije Witsenboer
Evenementensecretaris: Dick Visschers
PR-functionaris: Tim van Os

Bestuur 1998-1999
Voorzitter: Hilde de Graaff
Secretaris: Bart Jongmans
Penningmeester: Janneke Hermans (t/m 08-04-1999), Pim Quist
Wedstrijdsecretaris: Hilko Ellerbroek
Evenementensecretaris: Kim Lemmen (t/m 08-04-1999), Dick Visschers
PR-functionaris: Jasper Rosmulder
Algemeen bestuurslid: Esther Borsboom (t/m 08-04-1999)

Bestuur 1997-1998
Voorzitter: Hilde de Graaff
Secretaris: Bart Jongmans
Penningmeester: Janneke Hermans
Wedstrijdsecretaris: Jeroen
PR-functionaris: Werner Stallaart
Werkactie-/evenementencommissaris: Kim Lemmen
Algemeen bestuurslid: Monique Stevens

Bestuur 1996-1997
Voorzitter: Ursula Sikkens
Secretaris: Sander van den Hoogen
Penningmeester: Martin van der Pol
Wedstrijdsecretaris: Janneke Hermans
PR-functionaris: Werner Stallaart
Werkactie-/evenementencommissaris:
Algemeen bestuurslid: Monique Stevens

Bestuur 1995-1996
Voorzitter:
Secretaris:
Penningmeester:
Wedstrijdsecretaris:
PR-functionaris:
Algemeen bestuurslid:

Bestuur 1994-1995
Voorzitter: Gaby van Caulil
Secretaris: Annemieke Holtrop
Penningmeester: Engelbert Hubbers
PR-functionaris: Arthur Hofstad
Algemeen bestuurslid: Robert
Algemeen bestuurslid: Ursula
NSSR-bestuurlid: Jessica van der Graaf

Bestuur 1993-1994
Voorzitter: Pieter Oosterhof (t/m 28-04-1993), Gaby van Caulil
Secretaris: Annemieke Holtrop
Penningmeester: Gaby van Caulil (t/m 28-04-1993), Engelbert Hubbers
PR-functionaris: Arthur Hofstad
Evenementensecretaris/Algemeen bestuurslid: Robert van Haeren
Evenementensecretatis/Algemeen bestuurslid: Ursula Sikkens
NSSR-bestuurlid: Jessica van der Graaf

Bestuur 1992-1993
Voorzitter: Pieter Oosterhof
Secretaris: Petra Eysink (t/m 22-04-1993), Annemieke Holtrop
Penningmeester: Gaby van Caulil
PR-functionaris: Marco Kerstens (t/m 22-04-1993)
Evenementensecretaris: Ivonne Cornelissen
Algemeen bestuurslid: Annemieke Holtrop (t/m 22-04-1993)
Algemeen bestuurslid: Eric Glerum (voor de ALV van 22-04-1993 tussentijds afgetreden)
NSSR-bestuurslid: Raymond Goverde

Bestuur 1991-1992
Voorzitter: Olwen Hurkens
Secretaris: Petra Eysink
Penningmeester: Dirk van Haastrecht (ad interm t/m 17-02-1992), Gaby van Caulil (ad interim t/m 28-04-1992), Gaby van Caulil
PR-functionaris: Marco Kerstens

Bestuur 1990-1991
Voorzitter: Olwen Hurkens
Secretaris: Yvonne Jansma
Penningmeester: Dirk van Haastrecht
Algemeen bestuurslid: Petra Eysink
Algemeen bestuurslid: Marco Kerstens
Wedstrijdsecretaris: Marian Peeters
NSSR-bestuurslid: Ernest van der Loop

Bestuur 1989-1990
Voorzitter: Henk Bergers
Secretaris: Jaqueline van Harmelen (t/m 1989), Ernest van der Loop
Penningmeester: Marian Lucassen
Algemeen bestuurslid: Olwen Hurkens
Algemeen bestuurslid: Michiel Croon (t/m 22-03-1990), Dirk van Haastrecht
Algemeen bestuurslid: Yvonne Jansma (vanaf 22-03-1990)
Wedstrijdsecretaris: Wim de Natris (t/m 22-03-1990), Marian Peeters
NSSR-bestuurslid: Ernest van der Loop

Bestuur 1988-1989
Voorzitter: Frank Bekhuis
Secretaris: Marian Lucassen
Penningmeester: Ton van Lieshout
Algemeen bestuurslid: Leonie van der Schoor
Algemeen bestuurslid: Michiel Croon
Wedstrijdsecretaris: Arno Skrabanja en Esther Bouwman
NSSR-bestuurslid: Henk Bergers

Bestuur 1987-1988
Voorzitter: Frank Bekhuis
Secretaris: Jos Lange
Penningmeester: Ton van Lieshout
Algemeen bestuurslid: Leonie van der Schoor
Wedstrijdsecretaris: Arno Skrabanja
NSSR-bestuurslid: Jos Lange