Op 18 januari is het zover, dan vindt de NSK cross plaats! Dit jaar door Haasjes zelf georganiseerd bij de prachtige Leemkuil van Nijmegen. Dit gebied kenmerkt zich door de bekende maar lange trap, de vele kleine heuveltjes en de slingerende afdalingen.
Het is een laagdrempelige wedstrijd en een hele leuke manier om samen met andere Haasjes een leuke en sportieve dag te beleven! Daarnaast kun je ook helpen als vrijwilliger (ook als je zelf meedoet met een afstand), en kun je erna gezellig samen eten en losgaan in de stad!
Ben je helemaal enthousiast geworden en wil je meedoen aan dit geweldige evenement? Schrijf je dan in voor deze wedstrijd via deze link!
Daarnaast kun je via deze link je bewijs van inschrijving uploaden en via deze link kun je je aanmelden voor het eten.
Tot 18 januari!