U bent hier

Clubrecords en beste prestaties

Clubrecords

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
100m 10.92 John van Viersen Ede 27-06-2015
110m h 14.84 Bram Elevelt Tilburg 05-06-2017
200m  21.97 John van Viersen Ede 27-06-2015
4x100m 44.41 Kasper Bos
John van viersen
Erik Crombag
Coen Buiting
Tilburg 09-06-2014
400m 48.61 John van Viersen Tilburg 25-05-2015
400m h 54.39 Bram Elevelt Breda 27-06-2015
4x200m 1:37.3 Jos Dresen
Wim de Natris
Roel van Trier
Jan van Creij
Zevenaar 21-06-1989
800m 1:53.44 Stef Harweg Uden 13-06-1996
Zweedse 2:00.10 Erik Jongmans
Freerk Boedeltje
Erik Crombag
Daan Speth
Ede 25-06-2006
1000m 2:30.1 Pieter Oosterhof Nijmegen 25-06-1993
4x400m 3:29.38
  • John van Viersen
  • Lars Biemans
  • Nadim van Minnen               
  • Marco Otten
Amersfoort 29-09-2018
1500m 3:52.03 Stef Harweg Papendal 12-07-1997
1em 4:18.2 Stef Harweg Venlo 22-08-1996
2000m 5:34.21 Stef Harweg Nijmegen 13-04-1997
4x800m 7:59.12 Thomas Doesburg
Kamiel Jacobs
Lars Biemans
Marco Otten
Amstelveen 23-09-2017
3000m 8:22.35 Pieter Oosterhof Helmond 14-06-1994
3000m st 9:28.36 Gaby van Caulil Amsterdam 01-07-2007
5000m 14:25.0 Pieter Oosterhof Vught 23-06-1994
4x1500m 16:43.58 Stef Harweg
Dirk van Haastrecht
Pieter Oosterhof
Gaby van Caulil
Helmond 02-07-1995
10000m 31:25.4 Jac Rindt Veldhoven 25-09-1985
1 uur 17993 Reinaud van Gastel Roosendaal 16-09-1987
Speer 54.80 Martin van der Pol Best 23-06-1996
Hss 12.99 Ad Hereijgers Enschede 05-05-1996
Ver 6.80 Rob Janssen Nijmegen 30-05-1981
Kogelsl 50.12 Olaf Kamphuis Amsterdam 27-05-2007
Polsstok 4.30 Jason Steverink Vught 24-04-2016
Discus 36.18 Bart Jongmans Arnhem 13-06-2001
Hoog 2.05 Rob Binner Drunen 05-06-2011
Kogel 12.05 Erik Crombag Eindhoven 20-05-2012
Tienkamp 5306 Daan Speth Best 02-07-2006

Beste prestaties

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
150m 18.04 Jeroen Vis Nijmegen 05-04-1998
200m h 24.96 Bram Elevelt Utrecht 14-08-2015
300m 36.98 Erik Crombag Vught 03-04-2005
300m h 41.74 Timon Pieck Nijmegen 14-04-2009
600m 1:26.81 Gaby van Caulil Nijmegen 11-04-1999
2em 9:43.50 Frans Bekhuis Roosendaal 29-07-1990
Vierkamp 200m/400m/800m/1500m 2359 Jeroen Vis Nijmegen 29-09-1998
Tweekamp 200m/400m 1313 Jeroen Vis Gorinchem 17-04-1998
Tweekamp 100m/200m 1229
1229
Jeroen Vis
Michael Snijders
Nijmegen
Nijmegen
07-08-1998
04-08-2000
Twintigkamp 9221 Gaby van Caulil Delft 22-09-2002
Werpdriekamp kogel/discus/speer 1659 Bart Jongmans Nijmegen 09-07-2003

 

Clubrecords

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
100m 12.40 Lieke Elbersen Nijmegen 29-06-2014
100m h 14.59 Suzanne de Sevren Jacquet Sittard 26-06-2011
200m 25.66 Yvonne van Haperen Hengelo 25-06-2006
4x100m 49.43
  • Sandra Kleuskens
  • Moniek Riemersma
  • Vera Feitsma
  • Krista Smit
Amersfoort 29-09-2018
400m 56.83 Marjolijn Jongmans Hengelo 31-05-2004
400m h 1:00.57 Marjolijn Jongmans Utrecht 11-07-2004
4x200m 1:45.46
  • Sandra Kleuskens
  • Vera Feitsma
  • Moniek Riemersma
  • Sophie de Groot
Amersfoort 30-09-2018
800m 2:09.21 Lorraine van Summeren Heusden 20-07-2002
Zweedse 2:23.02
  • Vera Feitsma
  • Moniek Riemersma
  • Krista Smit
  • Sandra Kleuskens
Amersfoort 30-09-2018
1000m 2:56.59 Lorraine van Summeren Leiden 14-08-2002
4x400m 4:01.95 Marieke de Greef
Marjolijn Jongmans
Hilde Broeders
Lorraine van Summeren
Hengelo 25-09-2005
1500m 4:38.80 Lotte van der Pol Nijmegen 08-06-2018
1em 5:20.27 Laura Hoogers Wageningen 09-09-2017
2000m 7:21.9 Jessica Kok Nijmegen 14-04-1996
3000m 9:55.82 Heleen Plaatzer Maastricht 29-05-2003
3000m st 11:00.1 Heleen Plaatzer Hengelo 28-08-2002
5000m 16:54.19 Pauline Claessen Papendal  11-06-2003
10000m 39:39.7 Mirjam Claessens Nijmegen 06-06-1986
Polsstok 3.20 Pien Meijs Arnhem 27-05-2018
Kogel 13.00 Hilde de Graaff Enschede 14-04-1996
Hss 11.34 Juliane Klemp Utrecht 01-09-2001
Ver 5.58
5.58
Ellen van Ommen
Sandra Kleuskens
Zwolle
Arnhem
05-06-2005
27-05-2018
Speer 42.84 Fieke Cappendijk Amsterdam 02-08-2009
Kogelsl 42.16 Cathelijn Peeters Breda 27-06-2015
Discus 41.18 Hilde de Graaff Enschede 14-04-1996
Hoog 1.70 Marjolijn Jongmans Hengelo 25-06-2006
Zevenkamp 4283 Marjolijn Jongmans Delft 21-09-2003

Beste prestaties

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
150m 19.29 Yvonne van Haperen Utrecht 28-07-2006
200m h 29.43 Marjolijn Jongmans Hilversum 07-09-2003
300m 41.29 Marjolijn Jongmans Vught 03-04-2005
300m h 50.32 Cathelijn Peeters ? 26-04-2015
600m 1:34.78 Marjolijn Jongmans Vught 03-04-2005
Veertienkamp 8779 Marjolijn Jongmans Delft 21-09-2003

Clubrecords

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
50m 6.84 Michael Snijders Zuidbroek 20-01-2002
60m 7.24
7.24
Ronald Bloemers
Freerk Boedeltje
Dortmund
Münster
21-01-1996
24-01-2004
60m h 8.45 Bram Elevelt Apeldoorn 11-03-2017
200m 22.55 John van Viersen Apeldoorn 22-02-2015
400m 49.14 John van Viersen Apeldoorn 07-03-2015
600m 1:29.9 Siem Uittenhout Stockholm  26-02-2009
4x200m 1:35.01 Kasper Bos
Bram Elevelt
Jason Steverink
John van Viersen
Apeldoorn 07-03-2015
800m 1:56.60 Kamiel Jacobs Apeldoorn  28-02-2016
1000m 2:34 Frans Bekhuis Den Haag 03-02-1994
4x400m 3:38.62 Luuk Wijering
Marco Otten
Selmar Woertel
Lars Biemans
Apeldoorn 11-03-2017
1500m 4:06.05 Kamiel Jacobs Dortmund 17-12-2017
3000m 8:37.5 Pieter Oosterhof Dortmund 06-02-1994
Hss 12.30 Ad Hereijgers Dortmund 09-01-1994
Hoog 1.95 Bart Jongmans Dortmund 06-01-2002
Ver 6.25 Erik Crombag Dortmund 09-01-2005
Polsstok 4.10 Jason Steverink Apeldoorn 25-01-2015
Kogel 12.30 Hans Jeronimus Dortmund 19-01-1992

Clubrecords

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
50m 7.11 Yvonne van Haperen Zuidbroek 25-01-2003
60m 7.98 Moniek Riemersma Apeldoorn 14-02-2009
60m h 9.16 Judith Lemmens Dortmund 15-02-1998
200m 26.55 Christel Godijn Gent 03-03-2007
200m 26.43 Moniek Riemersma Apeldoorn 12-02-2017
400m 57.59 Marjolijn Jongmans Gent 19-02-2005
4x200m 1:52.08 Moniek Riemersma
Yvonne van de Sande
Caressa Janssen
Julia de Hoop
Apeldoorn 01-03-2014
800m 2:13.53 Lorraine van Summeren Gent 15-02-2003
4x400m 4:14.84 Ellen van Ommen
Dianne Hofenk
Lorrainne van Summeren
Marjolijn Jongmans
Münster 22-01-2005
1500m 5:27.77 Ellen Houweling Apeldoorn 28-02-2009
3000m 11:23.62 Hester van Oorschot Apeldoorn 07-03-2015
Ver 5.25 Judith Lemmens Dortmund 15-02-1998
Kogel 13.03 Hilde de Graaff Den Haag 24-02-1996
Hss 11.12 Marjolijn Jongmans Dortmund 06-01-2002
Hoog 1.55 Cathelijn Peeters Dordrecht 10-01-2015

Clubrecords

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
10km 32:33 Kamiel Jacobs Utrecht 21-10-2018
15km 45:25 Jeroen van Erp Nijmegen 17-11-1996
Halve marathon 1:06 Jeroen van Erp Rotterdam ?-?-1997
20km 1:06:19 Jac Rindt Nijmegen 30-04-1986
25km 1:27:04 Reinaud van Gastel Eersel 08-09-1992
30km 1:41:49 Reinaud van Gastel Oldenzaal 17-05-1992
20km sw 1:53:33 Reinaud van Gastel Dusseldorf 12-05-1988
Marathon 2:31:45 Reinaud van Gastel N'sche Schut 07-07-1990

Beste prestaties

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
5km 16:24 Wouter Hoefsloot Bemmel 07-03-2010
10em 48:49.0 Jeroen van Erp Arnhem 15-09-1996

Clubrecords

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
10km 36.38 Lotte van der Pol Malden 13-10-2018
15km 54.11 Lotte van der Pol Nijmegen 18-11-2018
Halve marathon 1:20:59 Heleen Plaatzer Dalfsen 01-08-2008
20km 1:25:20 Mirjam Claessens Nijmegen 30-04-1986
25km 1:46:49 Esther Bouman Wegberg 29-01-1989
30km 2:00:11 Heleen Plaatzer Amsterdam 07-09-2008
Marathon 2:55:02 Heleen Plaatzer Berlijn 28-09-2008

Beste prestaties

Onderdeel Prestatie Wie Waar Wanneer
5km 17:35 Heleen Platzer Zevenaar 31-08-2003
10em 1.01:52 Pauline Claessen Ede 30-11-2002

Reglement

Onderstaande tekst is het clubrecordreglement van NSAV 't Haasje zoals ingevoerd op 7 november 2002 op de ALV van 't Haasje. In het vervolg zullen prestaties die in aanmerking komen voor een clubrecord of beste prestatie beoordeeld worden volgens de 10 punten zoals beschreven. Het spreekt voor zich dat evenaring of verbetering van de oude prestatie de eerste vereiste is voor toekenning van een clubrecord of beste prestatie.

Mochten er situaties zich voordoen waar dit recordreglement niet in voorziet, dan wordt zoveel mogelijk aansluiting gezocht bij het reglement van de Atletiekunie.

  1. Er wordt onderscheid gemaakt tussen Clubrecords (CR) en Beste Prestaties (BP). Clubrecords kunnen gevestigd worden op die onderdelen waarop de Atletiekunie nationale records erkent. Beste Prestaties worden gevestigd op incourante onderdelen. Hieronder staan de onderdelen over de twee categorieën verdeeld.
  2. Er worden alleen Clubrecords en Beste Prestaties erkend in de categorie senioren. Bij 't Haasje is het dus niet mogelijk om junioren- of veteranenrecords te vestigen (CR's en BP's zijn onafhankelijk van leeftijden, maar kunnen alleen behaald worden naar specificaties van de seniorencategorie).
  3. Records moeten gevestigd zijn in een wedstrijd die is goedgekeurd door de Atletiekunie of een andere bij de IAAF aangesloten organisatie. Op NSK's is het ook mogelijk om records te vestigen.
  4. Als Clubrecord en Beste Prestatie kunnen uitsluitend prestaties worden erkend van personen die niet wedstrijdlid zijn bij een andere vereniging.
  5. Prestaties komen alleen in aanmerking wanneer zij ook zijn opgenomen in de officiële uitslagen van de wedstrijd.
  6. Voor looponderdelen tot en met de 400 meter komen voor recorderkenning alleen prestaties in aanmerking die zijn opgenomen met vol-automatische elektronische tijdmeetapparatuur.
  7. Voor Clubrecords voor looponderdelen tot en met de 200 meter, het verspringen en het hink-stapspringen moet de gemeten windsnelheid worden vermeld. Bij een gemeten windsnelheid in de loop- of springrichting van meer dan 2.0 m/s wordt geen Clubrecord erkend.
  8. Een Clubrecord en Beste Prestatie moeten worden aangevraagd. Stuur zelf een mail naar de wedstrijdsecretaris! De erkenning (of afkeuring) zal worden gepubliceerd in CoeNein.
  9. Beste prestaties geleverd bij wegwedstrijden komen alleen in aanmerking wanneer het parcours AIMS goedgekeurd is of is gecertificeerd door de Atletiekunie (o.a. correcte afstand, finish niet lager dan start).
  10. Bij wegwedstrijden waarbij gebruik wordt gemaakt van deugdelijke individuele tijdwaarnemingssystemen (als ChampionChip) komen ook netto tijden in aanmerking voor erkenning tot Beste Prestatie.

Onderdelen

Zie artikel 261 en 263 uit het Atletiekunie-wedstrijdreglement 2005-2007, maart 2005.

CLUBRECORDS OUTDOOR

  • 100m, 200m, 400m, 800m, 1000m, 1500m, 1em, 2000m, 3000m, 5000m, 10.000m, 20.000m, 25.000m, 30.000m, 1 uur
  • 100m horden, 110m horden, 400m horden, 3000 steeple
  • 4x100m, 4x200m, 4x400m, 4x800m, 4x1500m, Zweedse estafette
  • hoogspringen, polstokhoogspringen, verspringen, hink-stapspringen
  • kogelstoten, discuswerpen, speerwerpen, kogelslingeren
  • meerkamp heren: tienkamp
  • meerkamp dames: zevenkamp, tienkamp
  • snelwandelen heren: 10000m, 20000m, 30000m, 50000m, 2 uur snelwandelen baan
  • snelwandelen dames: 5000m, 10000m, 20000m

CLUBRECORDS INDOOR

  • 50m, 60m, 200m, 400m, 800m, 1000m, 1500m, 1em, 3000m, 5000m
  • 50m horden, 60m horden
  • 4x200m, 4x400m, 4x800m
  • hoogspringen, polstokhoogspringen, verspringen, hink-stapspringen
  • kogelstoten
  • meerkamp heren: zevenkamp
  • meerkamp dames: vijfkamp
  • snelwandelen heren: 5000m
  • snelwandelen dames: 3000m

CLUBRECORDS WEG

  • 10km, 15km, 20km, halve marathon, 25km, 30km, marathon, 100km, Ekiden
  • snelwandelen heren: 10km, 20km, 30km, 50km
  • snelwandelen dames: 10km, 20km

BESTE PRESTATIES

  • overige onderdelen op reguliere baanwedstrijden, behorende bij het normale wedstrijdprogramma
  • weg: 5km, 10em, 24 uur, 3km snelwandelen (alleen voor dames), 1 uur snelwandelen